Додаток E. GNU Free Documentation License

Version 1.2, November 2002

Зміст

1. ПЕРЕДМОВА
2. СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ, ТЕРМІНИ ТА ЇХ ВИЗНАЧЕННЯ
3. КОПІЮВАННЯ БЕЗ ЗМІН
4. ТИРАЖУВАННЯ
5. ЗМІНИ
6. ОБ'ЄДНАННЯ ДОКУМЕНТІВ
7. ЗБІРНИКИ ДОКУМЕНТІВ
8. ПОЄДНАННЯ З НЕЗАЛЕЖНИМИ ПРАЦЯМИ
9. ПЕРЕКЛАД
10. ВТРАТА ЛІЦЕНЗІЇ
11. ПЕРЕГЛЯД ЛІЦЕНЗІЙНИХ УМОВ
12. ДОДАТОК: Як користуватися цими умовами ліцензування для ваших документів

Note that any translations of the GNU Free Documentation License are not published by the Free Software Foundation, and do not legally state the distribution terms for software that uses the GNU FDL-only the original English text of the GNU FDL does that.

Команда з документування GIMP

Copyright (C) 2000,2001,2002 Free Software Foundation, Inc. 59 Temple Place, Suite 330, Boston, MA 02111-1307 USA. Будь-кому надається дозвіл на вільне розповсюдження копій даного документу ліцензії, але не дозволяється внесення змін до самого документу.

1. ПЕРЕДМОВА

Мета даної Ліцензії - зробити посібник, збірник текстів чи інший функціональний і корисний документ «відкритим»: тобто гарантувати кожному ефективне право копіювати і розповсюджувати його, зі змінами чи без, на комерційній чи некомерційній основі. Дана Ліцензія також зберігає за автором чи видавцем право отримати визнання за свою роботу, не несучи відповідальності за зміни, зроблені іншими.

Дана Ліцензія відноситься до категорії «copyleft», яка означає, що роботи, що є що похідними з документу, повинні бути відкритими в такому ж розумінні. Дана Ліцензія доповнює GNU General Public License, яка також є ліцензією copyleft, розробленою для відкритого програмного забезпечення.

Дана Ліцензія розроблена для посібників («керівництв») до відкритого програмного забезпечення, оскільки відкрите програмне забезпечення вимагає відкритої документації: відкрита програма повинна супроводжуватися посібником, щодо якого діє така ж відкритість як і до самої програми. Але дія даної Ліцензії не обмежується тільки посібниками до програмного забезпечення і може бути використана для будь-якої текстової роботи, незалежно від теми чи факту публікації даної праці в вигляді книги. Дану Ліцензію рекомендується використовувати, головним чином, для робіт навчального та довідкового характеру.